Floriana Garo i heq të gjitha kilogramët pas lindjes

Moderatorja e njohur dhe ish Miss-i shqiptare ka befasuar me pamjen e saj.

Floriana Garo tashmë gjendet në Gjeneve prej kohësh. Ajo ka sjellë në jetë vajzën e parë, Adian.

Më pak se dy muaj dhe Floriana nuk ka asnjë kilogram të mbetur nga lindja. Një nga vajzat më të bukura shqiptare është shfaqur gjithmonë klasike dhe po jeton në maksimum ditët e saj në Gjenevë me familjen e saj. /Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).