Florent Muslija shënon gol të bukur për Hannoverin

Reprezentuesi i përfaqësueses së Kosovës, Florent Muslija ka shënuar një gol të bukur pë Hannoverin në fitoren 0:3 ndaj Wehen në Bundesliga 2.

Muslija ishte shumë gjakftohtë para portës dhe shënoi duke e lënë në gjumë portierin./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).