Florent Hadergjonaj shënon dhe shkëlqen në Superligën e Turqisë

Tjetër ndeshje, tjetër paraqitje mbresëlënëse për Florent Hadergjonaj në Superligën e Turqisë.

Mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës ka shënuar në fitoren 3-1 të Kasimpasa ndaj Ankaragucu.

Hadërgjonaj e shënoi golin e parë në këtë takim, derisa u vlerësua në fund si më i miri i ndeshjes.

Me këtë fitore, Kasimpasa është ngjitur në vendin e 13 me 46 pikë. /Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS