Flakëron Krasniqi gati të lansojë këngën “Qa don”

Gjilan – Këngëtari i ri nga Gjilani, por që jeton në Francë Flakëron Krasniqi të mërkurën pritet ta lansojë këngën e tij të titulluar “Qa don”.

Flakëron Krasniqi më 8 prill 2020 pritet ta publikojë në You Tube këngën e titulluar:”Qa don”.

Kënga “Qa don”, me tekst dhe muzika: Flakëroni, Incizuar në studion: Flowmusic Publikohet në bashkëpunim me “Fole publishing”.

Ndryshe Flakëroni tha se është i kënaqur me këtë projekt dhe se pret që kënga të pritet mirë nga adhuruesit dhe dashamirët e këtij zhanri muzikor./rajonipress/

https://www.facebook.com/flakeron.krasniqi

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).