“Flakë fare”, fansat “tërbohen” pas fotove të Vildane Zenelit

Vildane Zeneli është një nga modelet shqiptare ë “tërbon” fansat e saj me pozat seksi e provokuese që publikon në rrjetet sociale.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka publikuar një foto “flakë”, ashtu siç e kanë cilësuar edhe ndjekësit e saj.

Në foton në fjalë, Vildane shfaqet e veshur me një palë xhinse dhe një bluzë shumë të shkurtër. Ndërkohë kahëve ka hedhur edhe një pellush me kuadrate bardh e zi.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).