Flaka Krelani vjen joshëse, vë në fokus gjoksin seksi

Këngëtarja gjakovare është mjaft e komentuar për pamjen e saj fizike.

Flaka Krelani edhe kësaj radhe ka publikuar një imazh i cili ka sjellur këngëtaren goxha atraktive, shkruan Indeksonline.

Flaka në një xhaketë të zezë ka vënë në fokus ekspozimin e gjoksit, ndërsa grimi më i rënduar vetëm sa ia kompletonte dukjen.

Ndryshe, ajo kohë më parë ka publikuar projektin e ri ‘Garden’./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).