Flaka Krelani publikon ripërpunimin e këngës ‘Fustanin që ta solla mbrëmë’

Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani ka publikuar projektin e ri.

Flaka kësaj radhe ka ripërpunuar këngën vjetër popullore ‘Fustanin që ta solla unë’.

Producent i këngës është Xhimion Beat ndërsa u publikua vetëm në versionin audio.

Kujtojmë që Flaka krahas projekteve muzikore po vazhdon të jetë aktive edhe me koncerte./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).