Flaka Krelani, publikon ‘Ndrysho’

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, këtë vit ka qenë më e angazhuar se kurrë më parë, qoftë me mbrëmje muzikore, ku ka qenë e ftuar për të përformuar, por edhe me projekte muzikore, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E kur jemi te projektet e reja, Flaka Krelani sapo ka publikuar këngën më të re me titull “Ndrysho”, e cila interpretohet shkëlqyer nga këngëtarja, derisa dhe skenat e videoklipit janë të veçanta.

Premierë:

(Kosova Sot)

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).