Flaka Krelani paralajmëron: Së shpejti projekti i ri “Dit e nat”

Këngëtarja shqiptare Flaka Krelani vazhdimisht qëndron në fokus të mediave rozë.

Kjo për shkak edhe të paraqitjeve të saj të vazhdueshme, duke mos hezituar të ekspozoj linjat e saj bombastike trupore.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi mjaft të ‘nxehtë’ në llogarinë e saj në Instagram, ku ka paralajmëruar projektin e ri.

Ajo ka thënë se projekti i saj i ri me titull “Dit e nat” pritet të lansohet së shpejti. /IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).