Hidromorava

Flaka Krelani me paraqitje tejet provokuese në klipin e ri “Kam inat”

/ 2 minuta lexim

Këngëtarja shqiptare e njohur, Flaka Krelani, ka ngritur temperatura në rrjetet sociale me fotografitë e saj të fundit të publikuara në Instagram, duke shfaqur një pamje mjaft provokuese dhe atraktive.

Në një serë fotografish, të cilat janë shkrepur në prapaskenat e klipit të saj të ri, “Kam inat”, Flaka shfaqet e veshur me një reçipetë mjaft provokuese, duke përqëndruar vëmendjen në pjesën e sipërme të trupit të saj.

Në njërën prej pamjeve, ajo ka pozuar me një pozë tërheqëse, duke vënë në pah linjat e saj trupore dhe duke shfaqur një stil të sigurt dhe të guximshëm.

Uji Dea

Gjatë sesionit fotografik, Flaka nuk ka hezituar të vë në pah bukurinë e saj natyrale, duke veshur një palë pantallona të zeza, duke i dhënë vëmendje pjesës së poshtme të trupit të saj.

Ky kontrast i veshjes dhe poza provokuese ka bërë që fotografitë të bëhen thekse të rrjeteve sociale dhe të shkaktojnë reagime të ndryshme nga ndjekësit e saj.

Flaka Krelani është e njohur për pasionin e saj ndaj palestrës dhe kujdesin ndaj trupit. Në imazhet e fundit, ajo ka treguar me krenari rezultatet e punës së vazhdueshme në palestër, duke sjellë një pamje tërheqëse dhe të fituar me mund dhe përkushtim. /Telegrafi/