Flaka Krelani këtë herë me imazh artistik nga Stambolli

Këngëtarja e njohur Flaka Krelani vazhdimisht sjell imazhe artistike por edhe provokative.

Por, këtë herë ishte më ndryshe, këngëtarja gjakovare ka publikuar një imazh nga qëndrimi në Stamboll, shkruan Indeksonline.

Duke lënë provokimet anash, Flaka ka sjellur një imazh artistik në një veshje sportive.

Ndryshe, Flaka komentohet shumë edhe për pamjen e saj fizike dhe ndërhyrjet që ajo ka bërë në pamje./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).