Flaka Krelani gati të ‘shpërthej’, fotot flasin vet!

Në mesin e emrave të estradës që përfolën për ndërhyrjet plastike apo me botox është edhe Flaka Krelani.

Nëse krahasohen fotografitë e shumë viteve më parë me ato sot, vërehet një dallim i madh që këngëtarja gjakovare ka bërë, shkruan Indeksonline.

Ndonëse ajo i kushton rëndësi pamjes së jashtë, dhe çdo paraqitje vjen e kuruar deri në detaje, Flaka po duket secilën herë e më bukur.

Edhe në foton e fundit të publikuar, këngëtarja u shfaq elegante, provokuese dhe seksi në një fustan të kuq dhe si çdo herë me grim të theksuar.

Theksojmë që ajo dukej mjaft joshëse, fundja ndërhyrjet estetike e kanë bërë të vetën./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS