Flaka Krelani gati të ‘shpërthej’, fotot flasin vet!

Në mesin e emrave të estradës që përfolën për ndërhyrjet plastike apo me botox është edhe Flaka Krelani.

Nëse krahasohen fotografitë e shumë viteve më parë me ato sot, vërehet një dallim i madh që këngëtarja gjakovare ka bërë, shkruan Indeksonline.

Ndonëse ajo i kushton rëndësi pamjes së jashtë, dhe çdo paraqitje vjen e kuruar deri në detaje, Flaka po duket secilën herë e më bukur.

Edhe në foton e fundit të publikuar, këngëtarja u shfaq elegante, provokuese dhe seksi në një fustan të kuq dhe si çdo herë me grim të theksuar.

Theksojmë që ajo dukej mjaft joshëse, fundja ndërhyrjet estetike e kanë bërë të vetën./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).