Fjolla paralajmëron këngën e re

Fjolla Morina ka pozuar prap e zhveshur, por kësaj radhe me një arsye të forte.

Fjolla në Instagram ka postuar në fotografi ku shihet vetëm pjesa e epërme e turpit të saj e zhveshur.

Kënga e saj pritet të lansohet së shpejti, pa treguar ndonjë datë.

(Kosova Sot)

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).