Fjolla Morina vjen tërheqëse në setin e ri fotografik

Fjolla Morina ka realizuar një fotosesion të ri, në të cilin shfaqet shumë atraktive.

Këngëtarja i ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale duke marrë mijëra pëlqime nga fansat e saj.

Në pozat e saj, Fjolla e ka vënë në plan të parë gjoksin, ndërsa në këtë set ka pozuar para fotografit Naser Ismaili.

Nuk ka munguar edhe përshkrimi i ndonjë mesazhi pranë fotografisë së publikuar.

Derisa në fotografitë e reja, dominon e bardha, edhe para disa ditësh, Fjolla i publikoi disa imazhe, ku kishte pozuar në të kuqe, ndërsa sërish gjoksi ishte në plan të parë.

Këngëtarja ka kohë që nuk ka sjellë materiale të reja muzikore, ndërsa së fundmi, ajo ka bërë edhe rolin e modeles.

Në muajin e kaluar. Fjolla ishte bërë imazhi i veshjeve të koleksionit të fundit të stilistit, i njohur me nofkën Mr. Rex. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).