Fjolla Morina, tejet seksi

Ajo është padyshim ndër këngëtaret me të komentuara në shtypin rozë, qoftë për paraqitjet provokuese por edhe për fotografitë që poston në rrjetet sociale.

Fjala është për Fjolla Morinen, e cila në profilin e saj në Instagram, ka postuar një fotografi tejet provokuese nga tualeti, me mbishkrimin:”Mos u ngatërro me mua”./kosova sot/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).