Fjolla Morina rrëfen ditët në karantinë dhe planet për projektet e reja

Artistja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, së fundmi ishte pjesë e “Ftesë në 5” në një lidhje në viber, nga ku tregoi rutinën e këtyre ditëve të izolimit.

Ajo këtë kohë pandemie globale është duke e kaluar në shtëpinë e saj me dy vajzat, me të cilat është duke zhvilluar aktivitete të shumta.

Zeshkania njëherësh nga të gjitha punët e shtëpisë veçoi gatimin si të preferuarin e saj, sidomos kur bëhet fjalë për ushqimet tradicionale.

Ndërkohë që, këngëtarja pranoi se është duke konsumuar më shumë se zakonisht dhe deri tani ka shtuar plot pesë kilogramë.

Krahas kësaj, 33-vjeçarja zbuloi se pas izolimit do të publikojë projektin e ri muzikor dhe se tashmë thuajse e ka finalizuar.

“Lule” përndryshe titullohet kënga e fundit e lansuar nga Fjolla në bashkëpunim me Beraton, e cila u prit shumë mirë nga publiku.

Deri në lansimin e projekteve të reja, mbetet të shijojmë këngët paraprake të artistes Morina. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).