Fjolla Morina provokon

Jo pak të rralla janë bërë rastet kur këngëtarja Fjolla Morina nuk heziton të paraqitet më ekstravagante se zakonisht.

Një të tillë, e ka bërë edhe së fundmi derisa shfaqet me një kostum ngjyrë të verdhë, i cili ia vë në pah linjat e trupit.

Këngëtarja Morina duket më atraktive se çdo herë, teksa nuk ka dyshim se ka rrëmbyer vëmendjen e publikut.

Ajo po ashtu ditë më parë u komentua edhe për pozat joshëse në bikini, e cila shijoi pushimet në plazhet e Ulqinit.

Nëna e dy vajzave është mjaft aktive edhe në muzikë, ku të fundit projekt që ka lansuar mban titullin “Si ta pranoj.

33-vjeçarja është duke punuar në këngë të reja, që pritet t’i publikojë në ditët në vijim. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).