Fjolla Morina po bën gati projekte të reja

Këngëtarja Fjolla Morina po bën gati projektin më të ri muzikor të saj.

Këngëtarja shqiptare ka kohë që nuk ka lansuar këngë dhe këtë po e bën për një arsye të caktuar.

Bukuroshja ka konfirmuar se po bën gati projektin e ri të saj, i cili po punohet intensivisht.

Fjolla u shfaq nga studio e producentit Shkumbin Nebihu – Bini, i cili ndryshe njihet si një prej autorëve të hiteve.
Këngëtarja atraktive këndon në formë akustike në një prj videove të publikuara.

Shumë herë Fjolla u kontestua për potencialin e saj të performimit. Ajo së fundmi ishte më e fokusuar në jetën private. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).