Fjolla Morina mendon të bëhet tullace

Fjolla Morina i ka habitur të gjithë me postimin e fundit.

Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina njihet për stilin e saj të veçantë, shkruan lajmi.net.

Ajo tregohet e guximshme edhe në ndryshimin e ngjyrave të flokëve mirëpo me pyetjen e fundit që ua ka drejtuar ndjekësve i ka habitur të gjithë.

Fjolla i ka pyetur ata se çfarë mendojnë nëse do të ishte ide e mirë që ajo ti rruajë flokët e të bëhet tullace.

Përgjigjet e tyre Fjolla nuk i ka publikuar akoma./Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).