Fito tu fotografu!

A don me fitu vetëm tu fotografu?

Nëse po, shkrep momentet më të mira që ju i kaloni me brendin e shijes botërore Jaffa Champion dhe garo për shumë shpërblime si: – Televizor
– Gramafon
– Kufje
– Set librash
– InstaX
– Paketime Jaffa e shumë shpërblime tjera!

Krejt çka ju duhet të bëni është të realizoni foto kreative me produkt Jaffa Champion, foton mund ta postoni në rrjetet sociale me hashtag #ShkrepeMomentin apo të na dërgoni në inbox. Gjithashtu duhet të ndjekni faqet e Jaffa Champion në Facebook dhe Instagram.
Kampanja zgjatë deri me 27 Nëntor dhe fituesit do të përzgjedhen në mënyrë të rëndomtë.
Luaj edhe ti, dhe fito me Jaffa Champion!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).