Fitnes Center “Arena” sponsor i KV “Drita”, në përgatitjen fizike dhe profesionale të lojtarëve për sezonin e ri

Gjilan – Fitnes Center “Arena” që udhëhiqet nga Valmir Sabedini janë tashmë sponzor i KV “Drita”, meshkujt duke ndihmuar lojtarët që të përgatiten sa më mirë fizikisht dhe profesionalisht për sezonin e re.

Me pajisjet më moderne dhe me kushtet që na ofrojnë, ne si klub falënderojmë Valmir Sabedinin për ndihmën dhe bashkëpunimin që kemi arritur thuhet në njoftimin e Klubit “Drita”./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS