Fiorentina kërkon Xhemailin

Blerim Xhemaili po kërkohet nga Fiorentina në Serie A. Mesfushori shqiptar, Blerim Xhemaili, po kërkohet nga skuadra italiane, Fiorentina.

Xhemaili, i cili pati një stinor dëshpërues te Galatasaray, po kërkohet nga Viola për afatin kalimtar veror.

Ai më parë ka qenë pjesë e Parmës dhe Napolit në Serie A. /Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).