Finalizohet projekti për emërtimin e secilës rrugë në tërë Komunën e Kamenicës

Kamenicë – Ky projekt i cili kapë vlerën prej rreth 60 mijë eurosh, është shumë i rëndësishëm sepse përfundimisht do të shenjëzohet secila rrugë dhe qytetarët do të pajisen me adresa të sakta të banimit.

Adresat janë element bazik e një qyteti modern dhe jam shumë i lumtur që më në fund edhe Kamenica po plotësohet me këtë element ka shkruar Qendron Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).