Filluan korrje – shirjet në fshatin Livoq i Ultë

Gjilan – Gjatë vizitës time në emër te Këshillit të Fshatit vizitova njërin ndër fermerët më të suksesshëm të Komunës së Gjilanit, Zijadin dhe Meriton Hajdari të cilëve i urova shumë suksese dhe bereqet, ku sipas fermerit Zijadin Hajdari rendimentet ishin të bollshme dhe të kënaqshme ka thënë Sami Mehmeti.

Në Livoqin e Ulët në Gjilan tashmë kanë filluar korrje shirjet. Sami Mehmeti në emër të Këshillit të fshatit i ka uruar të gjithë qytetarët e Livoqit të jenë të kënaqur me rendimentet e tyre./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).