“Fillova nga fundi për të arritur majën e suksesit”, Pacolli me mesazh inspirues

Lideri i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli e ka nisur sot ditën me një mesazh inspirues për qytetarët.

Në ditën kur po ka reagime të shumta për marrëveshjen ndërmjet Kosovës dhe Serbisë për çështjen e targave, lideri i AKR-së ka vendosur të shkruaj mesazh inspirues, derisa shihet duhet hipur në aeroplanin e tij privat.

“Beso në vete…. Fillova nga fundi për të arritur majën e suksesit… Për çdo ditë të jetës së pari i jam mirënjohës krijuesit tonë”, shkruan Pacolli. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS