Fillon rregullimi i ndriçimit publik në Rubovc

Kamenicë – Ka filluar implementimi i projektit për rregullimin e ndriçimit publik në Rubovc.

Drejtori i Shërbimeve Publike Ramadan Basha, është duke i vizituar punimet në këtë lokalitet dhe ai sqaroi se do të intervenohet edhe në lagjen “Gajtani” e lagjen e komunitetit serb.

Sipas Bashës, intervenimi për rregullimin e ndriçimit publik do të filloj edhe nëpër lokalitete të tjera./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS