Fillon rregullimi i ndriçimit publik në Rubovc

Kamenicë – Ka filluar implementimi i projektit për rregullimin e ndriçimit publik në Rubovc.

Drejtori i Shërbimeve Publike Ramadan Basha, është duke i vizituar punimet në këtë lokalitet dhe ai sqaroi se do të intervenohet edhe në lagjen “Gajtani” e lagjen e komunitetit serb.

Sipas Bashës, intervenimi për rregullimin e ndriçimit publik do të filloj edhe nëpër lokalitete të tjera./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).