Fillojnë shërbimet në objektin e renovuar të QKMF-së në Kamenicë

Kamenicë – Qendra Kryesore e Mjekësisë Familjare në Kamenicë ka filluar punën në objektin e renovuar. Nënkryetari I Komunës Faton Jakupi tha se ndihet jashtëzakonisht mirë që tani e tutje qytetarët do të mund t’i kryejnë shërbimet në këtë objekt.

Ndërkaq, Drejtori i Shëndetësisë Dritan Maliqi u shpreh i kënaqur me intensitetin e punimeve që janë kryer në QKMF.

Sipas tij, vitin 2019 Kamenicën do ta presin edhe shumë punë të mira në fushën e shëndetësisë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).