Fifi thotë se ajo e do më shumë partnerin, sesa ai atë – zbulon detaje të reja nga lidhja

Fifi ishte protagonistja në “After Party-in” e Luana Vjollcës.

Këngëtarja zbuloi disa detaje të reja nga historia e dashurisë me Xhuljo Tabakun.

E pyetur nëse është beqare apo në një lidhje, ajo tha se marrëdhënia e tyre është e komplikuar. Më tej, Fifi zbuloi se ajo e do më shumë partnerin, nga sa e do ai atë.

Kujtojmë se pak ditë më parë këngëtarja i hoqi të gjithë miqtë dhe të njohurit nga Instagrami, të gjithë-përpos partnerit. Në këtë mënyrë ajo zyrtarizoi publikisht lidhjen e saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).