Fifi së shpejti me projekt të ri muzikor, befason me paraqitjen në klip

Këngëtarja e njohur nga Ferizaj, Filloreta Raçi – Fifi, ka nisur përgatitjet për projektin e ri muzikor.

Artistja, e cila numëron fansa të shumtë në Instagram, ka bërë të ditur se së shpejti vjen me këngë të re.

Ajo ka ndarë një fotografi atraktive, me anë të së cilës ka befasuar me ndryshimin dhe ‘look-un’ e veçantë.

Fansat nuk munguan me reagime dhe siç duket mezi po presin për projektin e radhës të 26 vjeçares.

E njëjta këtë kohë u komentua mjaft shumë për ndryshimin drastik që ka bërë në pamje, pasi humbi afro 25 kilogramë.

Ndërsa, të fundit projekt “Pa Gajle” e lansoi në korrik në bashkëpunim me Young Zerkën. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).