Fifi paralajmëron këngën e re, jep detaje

Filoreta Raçi e njohur me emrin artistik, Fifi po vjen me një projekt të ri muzikor.

Artistja e njohur e cila vlerësohet për zërin e saj unik, dhe tekstet e veçanta ka paralajmëruar këngën e re përmes një imazhi të shkëputur nga xhirimet e videoklipit.

Fifi zbuloj datën dhe emrin e këngë së re, në një fotografi ku shihet e veshur e tëra në të bardha.

“QAJ së shpejti, 08.02.2020”, ka shkruar Fifi në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtojmë që kënga e fundit e Fifit ishte balada “Marova” me të cilën fitoj vendin e dytë ne festivalin “Kënga Magjike” dhe u prit mjaft mirë nga publiku.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).