Fifi ka një porosi nga New Yorku

Viti 2021 dhe 2022 ishte njëri prej viteve ku këngëtarja Fifi ishte përfolur më së shumti nëpër media.

Kjo për shkak se ajo ishte pjesë e shtëpisë Big Brother Albania VIP 1, e ku këngëtarja jo rrallë herë ishte pjesë e dramave të shumta që bënte në shtëpi.

Pas daljes nga shtëpia, Fifi ka qenë shumë aktive me këngë të saj të reja por edhe me koncerte të ndryshme.

Së fundmi ajo ka shkuar në New York dhe duket se kjo gjë po e argëton pa masë këngëtaren.

“E lindur për këtë gjë”, ka shkruar Fifi në këtë postim në Instagram

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS