Fifi: Askush nuk është si ju dhe kjo është fuqia juaj

Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi, e njohur ndryshe si Fifi, po bënë bujë të madhe në industrinë muzikore.

Ajo së fundmi ka zgjedhur që të bëjë pushim pak për veten, duke u kaluar kohë në jug të Shqipërisë.

Fifi nuk po i ndal pozat atraktive në rrjete sociale, derisa po merr komente shumë pozitive nga ndjekësit.

Në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja brune ka mahnit me pozat, teksa përçoi edhe një mesazh.

“Askush nuk është si ju dhe kjo është fuqia juaj”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Ndërkohë një numër i madhe i komentuesve patën rastin që të përshkruanin se sa e mrekullueshme ajo dukej.

“Fiksim” në anën tjetër është hiti saj i fundit, me të cilin u paraqit në festivalin “Kënga Magjike”. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS