Fifi a je ti? Në fustan të zi këngëtarja na mahnit!

Është bërë temë diskutimi rënja drastike e saj në peshë.

Dhe këngëtarja e mirënjohur, Fifi po e shijon pafund dukje e saj të re, ndërsa e tregon me krenari në postimet në rrjetet sociale.

Artistja është aktive sidomos në Instagram, ndërsa që edhe komentohet secili postim që ajo bën.

As në të fundit postim nuk ndodhi ndryshe, me një fustan të gjatë me ngjyrë të zezë, me premje klasike nga njëra anë, Fifi dukej më elegante se asnjëherë më parë.

Grim i theksuar, zeshkane tipike dhe linjat e përkryera, Fifi u admirua për ndryshimin e saj nga adhuruesit dhe miqtë e saj nuk i kursyen komplimentet për të.

Ndryshe, kujtojmë që Fifi ditë më parë lansoj këngën “Përjetë” që e solli në bashkëpunimin me këngëtari e njohur, Ermal Fejzullahu./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).