Festë e dyfishtë për Linda Zeqirin dhe familjen e saj

Gjilan – Linda Zeqiri dhe familja e saj më 17 shkurt kanë pasur dy festa gëzimi. Ajo në Turneun Kombëtar në Ping Pong të mbajtur në Ferizaj, doli fituese.

Familja Zeqiri përveç festimit të përvjetorit 11-të të Pavarësisë së Kosovës, ju gëzua edhe një lajmi të mirë pasiqë Linda Zeqiri arriti të dali fituese në turneun kombëtar në ping pong që u mbajt në Ferizaj në përvjetorin e Pavarësisë.

Linda Zeqiri me këtë rast u shpreh e lumtur dhe e gëzuar që në këtë përvjetor arriti të kurorëzohet edhe me një fitore të rëndësishme dhe të merituar.”E kam nisur mirë vitin 2019 dhe shpresoj që ky fat do0 të më përcjell edhe në muajt vijues. I falënderojë të gjithë ata që më kanë përkrahur e në veçanti familjen time e cila më përcjell kudo në sukseset e mija” tha Linda./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).