‘Fenix’ po thyen rekorde

U publikua në vitin 2013 por ende vazhdon të dëgjohet. Kënga ‘Fenix’ e interpretuar nga Tuna dhe Cozman po thyen rekorde shikueshmërie në kanalin ‘Youtube’. Ajo ka arritur t’i grumbullojë mbi 22 milion klikime brenda këtij kanali.

Ky sukses e ka gëzuar këngëtaren e cila nëpërmjet një postimi në rrjetin social ‘Twitter’ ua ka dhënë këtë lajm gjithë fansave të saj. “22 million for Fenix… and still counting… #ThankYou #Fenix #Certified #HIT” ishte shkrimi i saj.

Ndryshe Tuna po shijon edhe suksesin e këngës ‘Pardon’ e cila po kërkohet me të madhe nga simpatizuesit e këngëtares./Tribuna/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).