Femra më seksi në botë një humanitare e madhe

Ndonëse ka shumë kohë që po qëndron larg shtëpisë pasi që është duke xhiruar filmin e saj të ri në Londër, kjo nuk e ndalë aktoren e bukur Mila Kunis të merret me bamirësi.

Mila, e cila është në lidhje dashurie me aktorin Ashton Kutcher, pjesën më të madhe të kohës së lirë në Romë po e kalon në darkat “Artists for Peace” dhe “Justice”, duke mbledhur para për të dëmtuarit e Haitit.

Aktorja e filmit “Black Swan” ishte e shoqëruar nga aktori Italian James Franco. Së fundmi Mila është cilësuar si femra më seksi në botë, dhe fotoja e saj është cilësuar si foto më seksi për vitin 2012. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS