Femra e bënë për spital viktimën mashkull

Gjilan – Në rrugën “Komandant Drini”, në Gjilan është arrestuar e dyshuara femër shqiptare, e cila pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull shqiptar, duk i shkaktuar lëndime trupore.

Viktima ka marrë tretman mjekësor në spitalin rajonal të Gjilanit, ku pas tretmanit është liruar në shtëpi. Pas intervistimit me vendimin të prokurorit, e dyshuara është dërguar në qendrën e mbajtjes njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).