FC Dritës i shtohet edhe një aksionar i ri

“Bardhekaltërtit” e Dritës kampionatin e ri futbollistik 2021/22 e fillojnë edhe më të fortë, pasi aksioner i ri do të jetë kompania e fuqishme “Mobileria Palma”, me pronar Behar Shahini i cili do të marrë 30% të aksioneve.

Nga 35% të aksioneve kanë Presidenti Dritës, Valon Murseli dhe Flamur Bunjaku, i cili është edhe anëtar i Komitetit Ekzekutiv në Federatën e Futbollit të Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS