FC Drita vazhdon bashkëpunimin me Ardian Nuhiun

Gjilan – FC Drita ka vazhduar kontratën me trajnerin e saj Ardian Nuhiu, i cili do të jetë pjesë e ekipit bardh e kaltër deri në vitin 2022.

Lajmi është konfirmuar në faqen e tyre zyrtare në facebook të klubit të Dritës.

Ja postimi i plotë i FC Drita

Sonte pas një takimi te shkurtër është arritur marrëveshje për vazhdimin e bashkëpunimit me trenerin tone Ardian Nuhiu edhe për dy vitet e ardhshme!
Drejtori i përgjithshëm Feti Murseli është shprehur tejet i kënaqur me punën profesionale dhe përkushtimin e trenerit Shkupjan Ardian Nuhiu, dhe për te cilën i është besuar klubi edhe për dy vitet e ardhshme.
Klubi jone i dëshiron suksese ne qëllimet tona te përbashkëta trenerit.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).