ARKATANA

FC Drita shpreh ngushëllime për ish-lojtarin e tyre Bekim Maliqi

/ 1 minutë lexim
Hidromorava

Gjilan – FC Drita me anë të një telegram ngushëllimi, ka shprehur ngushëllime për vdekjen e Bekim Maliqit, i cili ishte pjesë e klubit të Dritës në vitet e 90-ta.

Telegram Ngushëllimi

Fundamenti

Me dhimbje morëm lajmin për ikjen e parakohshme të ish-lojtarit tonë, Bekim Maliqit. Bekimi mbrojti ngjyrat e Dritës në vitet më të vështira për vendin ato të 90-ta.

E nderuara familje Maliqi, FC DRITA ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta juve dhe gjithë atyre që e njohën Bekën. Pusho i qetë Bekim!