UBT

Fantastike: Nora Gjakova në gjysmëfinale, mposht xhudisten serbe

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Xhudistja kosovare, Nora Gjakova vazhdon të shkëlqej në Grand Slamin e Azerbajxhanit.

Kampionia olimpike ka arritur në gjysmëfinale pasi mposhti në çerekfinale xhudisten nga Serbia, Marica Persisic, shkruan Indeksonline

Eco Higjiena

Me këtë fitore, Gjakova siguron gjysmëfinalen e Grand Slamit në Baku.

Kujtojmë që dy ndeshjet e para, Gjakova arriti fitore ndaj Nino Loladze dhe Acelya Toprak./Indeksonline/