Fundamenti

Fantastike, Jurgen Uldedaj fiton ndaj kundërshtarit të tij në mbrëmjen e Mynihut

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Boksieri shqiptar, Jurgen Uldedaj ka shënuar fitore të madhe në mbrëmjen e së shtunës në Mynih të Gjermanisë.

Uldedaj e mposhti kundërshtarin e tij nga Bosnja dhe Hercegovina, Damir Beljo, shkruan Indeksonline Në BMW Park, boksieri shqiptar fitoi me pikë pas dhjetë raundeve.

Mobi Casa

Kujtojmë që ky organizim madhor ishte nga Hazrolli Sport Box-Gala./Indeksonline/