Fansat “zbulojnë” titullin e këngës së re të Luana Vjollcës

Prej disa kohësh prezantuesja Luana Vjollca edhe pse nuk po shfaqet në ekran, duket se është duke punuar për një projekt të ri muzikor, për të cilin nuk ka zbuluar ende asnjë detaj.

Luana ka publikuar në “Instagram” një foto me mbishkrimin: ”Po t’shoh”, dhe kaq ka mjaftuar që fansat e saj të aludojnë se ky mund të jetë titulli i këngës së saj të re.

Deri tani vetë prezantuesja nuk ka zbuluar asnjë detaj, kështu që duhet të presim deri në momentin që kënga do të lançohet për të gjithë publikun dhe fansat e saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).