Fansat shpërthejnë ndaj Oltës, por pse?

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Aktorja e njohur Olta Gixhari, dy ditë më parë festoi ditëlindjen e saj.

Ajo ka postuar një foto në rrjetin social Instagram ku duket mjaft seksi si një nënë me fëmijë të porsalindur.

Mirëpo në foto aktorja shihet teksa mban të voglin e saj me njërën dorë dhe me krahun tjetër pozon.

Uji Dea

Ky detaj duket se i ka ngacmuar fansat per t’iu kthyer keq Oltës.

“Qyqja, po atë që mban si portofol në dorë moj, bebin e ke? Hej zot”- ka qënë njëri ndër komentet dhe të tjerë vazhdonin me ironi: “Është në kuadër të fotos,’ ‘rëndësi ka pamja e jashtme”.