Familja e prof. dr. Xhavit Ahmeti mbështet Lutën

Famijla e kimistit më në zë në Anamoravë prof. Dr. Xhavit Ahmeti, ka ofruar mbështetje të fuqishme për kryetarin e Gjilanit, Lutfi Haziri.

Vëllau i të ndjerit Xhavit Ahmeti, ish-Ministri i Transportit dhe Postë Telekomunikacionit, Qemajl Ahmeti, ka kërkuar publikisht nga qytetarët e Gjilanit mbështetjen për Kryetarin Haziri.

“Mbështetja ndaj kryetarit dhe mikut tim, Lutfi Haziri, është mbështetje për programet zhvillimore të Gjilanit. E di që këtë mbështetje do ta marrë padyshim dhe nga sot ia urojmë fitoren”, ka thënë Ahmeti.

#LDK160 #LDKGjilan

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS