EVSB e Vitisë takohet me zyrtarët e policisë regjionale në Gjilan

Gjilan – Qëllimi i vizitës së EVSB-së, ishte dorëzimi (dhurimi i dresave sportive për një ekip futbolli (12, palë dresa).

Majori z.Agim Lipovica, ka falënderuar EVSB-në, për këtë gjest human, dhe për bashkëpunimin e sinqertë dhe të vazhdueshëm EVSB dhe PK ka thënë koordinatori i EVSB-së, për Komunën e Vitisë, Imri Emërllahu.

Në këtë takim ka marrë pjesë edhe Naim Rexhepi zyrtar i lartë nga policia e Gjilanit./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS