Evi Reçi publikon klipin e këngës “Kur unë një gjë e du”

“Kur unë një gjë e du” është titulli i këngës më të re, të cilët e ka publikuar Evi Reçi dhe e ka shoqëruar me videoklip.

Për muzikën e kësaj kënge është kujdesur Olsa Toqi, e cila po ashtu ka kontribuuar edhe në shkrimin e tekstit së bashku me Arjola Shehun.

Sergio Hajdini e ka bërë orkestrimin e këngës, ndërsa videoklipin e ka xhiruar produksioni Pro…Video.

Për videon muzikore është kujdesur vet Evi, e cila e ka bërë skenarin dhe regjinë e klipit.

Pritet që kënga e re që është e një stili më të veçantë të pëlqehet nga fansat e shumtë të këngëtares. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).