Ermal Krasniqi vendimtar, shënon në fund dhe e kualifikon në gjysmëfinale Clujin

Cluj është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Rumanisë.

Cluj triumfoi minimalisht 1:0 nga Arges, shkruan Gazeta Express.

Goli i vetëm i ndeshjes erdhi nga Ermal Krasniqi në minutën e 89-të të ndeshjes.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS