Ermal Krasniqi starton për Clujin në ndeshjen ndaj Lazios

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Lazios dhe Cluj.

Kjo përballje është e vlefshme për 1/16 e finales së Ligës së Konferencës, shkruan Gazeta Express.

Nga minuta e parë për ekipin rumun do të startojë futbollisti kosovar, Ermal Krasniqi.

Krasniqi po kalon formë të mirë te Cluj dhe ai pritet të jetë rreziku kres

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS