UBT

Ermal Krasniqi nuk ftohet nga Franco Foda për ndeshjet e muajit mars

/ 1 minutë lexim

Ermal Krasniqi nuk është ftuar nga Franco Foda për ndeshjet e muajit mars.

Lajmin e ka bërë të ditur gazetari kosovar, Arlind Sadiku, shkruan IndeksOnline.

Uji Dea

Selektori gjerman pritet të publikojë listën e plotë gjatë ditës së nesërme.

Kosova do t’i zhvillojë dy miqësore me Armeninë (22 mars) dhe Hungarinë (26 mars)./IndeksOnline/